BGŻOptima - zmiany w bankowości elektronicznej

Podczas pierwszego logowania do systemu bankowości internetowej BGŻOptima wymagane będzie ustanowienie nowego, indywidualnego hasła do logowania: Jak to zrobić?

Krok 1: Wejdź na stronę logowania i wpisz swój login

  • login otrzymałaś/eś w tytule przelewu zwrotnego kwoty 0,01, którą zwróciliśmy na Twój rachunek powiązany z przelewu weryfikacyjnego.

Uwaga!

Przed pierwszym logowaniem do nowego systemu prosimy o wyczyszczenie pamięci przeglądarki (CTRL+SHIFT+DEL). Zapobiegnie to ewentualnym problemom z pierwszym logowaniem.

logowanie

Krok 2: Wpisz otrzymane hasło i zaloguj się

W momencie, w którym wpiszesz Twój login, otrzymasz na sms Hasło startowe. Hasło zostanie wysłane na numer telefonu komórkowego, który został podany we wniosku o otwarcie konta.

Pamiętaj! Hasło startowe będzie wysłane, dopiero w momencie, kiedy po raz pierwszy wpiszesz swój login na stronie logowania do nowego serwisu. Hasło startowe jest ważne tylko 24 godzinny od momentu jest wysłania, jeśli w tym czasie nie zostanie ono wykorzystane skontaktuj się z Infolinią BGŻOptima.

haslo

Krok 3: System poprosi o ustanowienie Twojego nowego, indywidualnego hasła dostępu, którego będziesz odtąd używać do logowania do bankowości internetowej BGŻOptima.

zmiana hasła dostępu

Pamiętaj! Logowanie po nadaniu indywidualnego hasła dostępu odbywa się za pomocą tzw. hasła maskowanego, Oznacza to, że nie wpisujesz w pole wszystkich znaków ze swojego hasła, ale tylko te, które na ekranie widać jako pola aktywne. Por. niżej

podaj haslo

Podczas każdego logowania system zażąda innego zestawu znaków z hasła, co ma zabezpieczać przed podejrzeniem lub przechwyceniem Twojego hasła.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Czat