Wróć Ubezpieczenia mieszkaniowe

Specjaliści od zysków Zyskaj spokój

 • Rabat aż 15%

  przy zakupie ubezpieczenia dla nowych Klientów Link4

 • Szeroki zakres ochrony

  m.in. od pożaru, zalania, kradzieży z włamaniem i innych zdarzeń losowych

 • Zakup online

  na stronie ubezpieczyciela

Specjaliści od zysków Zyskaj spokój

Specjaliści wiedzą, że warto zapewnić bezpieczeństwo temu, co ważne. Zadbaj o swoje mienie z LINK4.

Szczegóły

 • Dom lub mieszkanie

  Ubezpieczysz zarówno dom, jak i mieszkanie wraz z pomieszczeniami przynależnymi (np. piwnica, strych, miejsce parkingowe), a także dom w budowie. Możesz również ubezpieczyć domek letniskowy – o ile równocześnie ubezpieczasz użytkowany przez siebie dom lub mieszkanie.

 • Mienie ruchome

  Ubezpieczysz m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, biżuterię.

 • Pomoc fachowców

  Dodatkowo w pakiecie z Assistance otrzymujesz pomoc (hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców).

Bank BGŻ BNP Paribas nie pośredniczy w sprzedaży ubezpieczeń w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz.U. z 2003, Nr 124, poz. 1154 ze zm), ani nie uczestniczy w prowadzonej przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. działalności ubezpieczeniowej. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest właścicielem Portalu Ubezpieczeniowego pod adresem www.link4.pl i jest jego wyłącznym administratorem. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy wykorzystaniu funkcjonalnych możliwości Portalu Ubezpieczeniowego samodzielnie prowadzi sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Powyższe informacje mają charakter jedynie reklamowy oraz nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.