Wróć Ubezpieczenia komunikacyjne

Specjaliści od zysków Kierunek na oszczędzanie

 • Rabat aż 12%* 

  przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego dla nowych Klientów Link4

 • Kompleksowy zakres

  OC, AC, Assistance, ubezpieczenie szyb, kluczyków, NNW

 • Zakup online

  na stronie ubezpieczyciela

Specjaliści od zysków Kierunek na oszczędzanie

Specjaliści zmierzają w kierunku zysków. Korzystne rabaty na ubezpieczenie samochodu od LINK4.

Szczegóły

 • Pakiet OC

  Samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km , Assistance Opony

  Zapoznaj się z OWU

  tutaj

 • Pakiet AC

  Pełna ochrona w razie wypadku, kradzieży i zdarzeń losowych. Do wyboru dwa warianty likwidacji szkody: wariant warsztat i wariant kosztorys. Wwariant WARSZTAT to wygodny sposób likwidacji szkody. Link4 rozlicza się z warsztatem, a Klient oszczędza swój czas, suma ubezpieczenia nie obniża się o wartość wypłaconego odszkodowania po szkodzie (odnawialna suma ubezpieczenia).

  Zapoznaj się z OWU

  tutaj

 • Ubezpieczenia dodatkowe

  Do pakietów ubezpieczeń podstawowych możesz dokupić  Auto Assistance, Smart Casco, Kluczyki Plus, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie NNW.

  Zapoznaj się z OWU

  tutaj

Bank BGŻ BNP Paribas nie pośredniczy w sprzedaży ubezpieczeń w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz.U. z 2003, Nr 124, poz. 1154 ze zm), ani nie uczestniczy w prowadzonej przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. działalności ubezpieczeniowej. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest właścicielem Portalu Ubezpieczeniowego pod adresem www.link4.pl i jest jego wyłącznym administratorem. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy wykorzystaniu funkcjonalnych możliwości Portalu Ubezpieczeniowego samodzielnie prowadzi sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Powyższe informacje mają charakter jedynie reklamowy oraz nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.