Wróć Konto SMART 2,6

Specjaliści od zysków Dla koneserów zysku

  • 2,6% w skali roku

    dla nowych środków, oprocentowanie promocyjne stałe

  • do 100 000 zł nowych środków

  • 0 zł opłat

    za prowadzenie konta oszczędnościowego, przelewy i inne dyspozycje

Specjaliści od zysków Dla koneserów zysku

2,6

Ta propozycja została stworzona dla koneserów zysku. Konto Smart nie tylko pozwala atrakcyjnie zarabiać Nowym Środkom, ale jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków do 100 000 zł do 05.11.2018 r..

Szczegóły

Konto Smart - propozycja dla Nowych Środków*

oprocentowanie stałe

2,6% w skali roku

okres podwyższonego oprocentowania

od 1 sierpnia 2018 r. do 5 listopada 2018 r.

maksymalna kwota

100 000 zł

wypłata odsetek

pierwszego Dnia Roboczego następującego po zakończeniu każdego miesiąca

Co to są nowe środki?
Na koniec dnia 2 lipca 2018 r. odczytaliśmy saldo na Twoich wszystkich rachunkach kont oszczędnościowych i lokat terminowych w ramach Kont BGŻOptima. Środki do kwoty 100 000 zł, które stanowią nadwyżkę od tego salda są Nowymi Środkami i mogą być objęte promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym.

Oprocentowanie promocyjne, stałe obowiązuje w okresie od 1 sierpnia do 5 listopada 2018 r. Środki powyżej 100 tys. zł oraz pozostałe środki na koncie objęte są oprocentowaniem standardowym zgodnie z aktualną Tabelą Oprocentowania. Po 5 listopada wszystkie Środki podlegają oprocentowaniu wg standardowych stóp procentowych w aktualnej wysokości, zgodnie z Tabelą Oprocentowania.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego. Zawarte w nim informacje nie mogą być traktowane, jako usługa doradztwa inwestycyjnego, podatkowego lub jako forma świadczenia pomocy prawnej. Bank BGŻ BNP Paribas S.A. dołożył niezbędnych starań, aby zamieszczone w niniejszym materiale informacje były rzetelne oraz oparte na kompetentnych źródłach.