Bank BGŻOptima

Bank BGŻOptima

BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną misję: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

Oferujemy Ci zawsze bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć - bez względu na to ile oszczędzasz i jak długo oszczędzasz.

BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferujemy Ci wachlarz prostych produktów do pomnażania Twojego kapitału - konta oszczędnościowe, lokaty oraz starannie dobrane fundusze inwestycyjne.

Nasza główna zasada to zawsze atrakcyjne oprocentowanie i dobra oferta - nie tylko w krótkich okresach promocyjnych. Zapewniamy łatwe, przejrzyste i swobodne korzystanie z usług finansowych. Bez ukrytych warunków, bez zawyżonych kar, bez niedorzecznych kosztów.

Gwarantujemy prostotę obsługi. Żeby otworzyć u nas konto, założyć lokatę czy zainwestować w fundusz, nie musisz prawie nic wypełniać. Wymagamy tylko niezbędnego minimum formalności.

Dzięki przejrzystej ofercie i zrozumiałym zasadom dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi oszczędnościami.

Bezpieczeństwo i stabilność korzystania z naszych usług gwarantuje Ci Bank BGŻ.

Bank BGŻ od lat znajduje się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Jego główny akcjonariusz to holenderska grupa Rabobank - właściciel największego banku detalicznego w Holandii i jednocześnie jedna z najbardziej stabilnych i najbezpieczniejszych instytucji finansowych na świecie.

Rabobank może pochwalić się jedną z najwyższych ocen wiarygodności kredytowej spośród prywatnych banków na świecie według agencji ratingowych Standard & Poor's oraz Moody's.

BGŻOptima. Naszą domeną jest oszczędzanie.

Gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Twoje oszczędności w BGŻOptima są naprawdę bezpieczne. Jesteśmy częścią Banku BGŻ - jednej z najbardziej stabilnych instytucji finansowych w Polsce. Bank BGŻ objęty jest obowiązkowym systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Więcej o BFG